Αρχική Νέα-Ανακοινώσεις ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΜΦΩΝΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΜΦΩΝΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ PDF Εκτύπωση E-mail
Συντάχθηκε απο τον/την Χαρίκλεια Κανάρη
Τετάρτη, 23 Ιούνιος 2021 13:21

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Μουσειοπαιδαγωγών Ελλάδoς βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι ανανεώθηκε το Σύμφωνο Συνεργασίας του Συλλόγου Μουσειοπαιδαγωγών Ελλάδος με το Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας. Στους άμεσα συνεργαζόμενους φορείς συνεχίζουν να είναι το Αθανασάκειο Αρχαιολογικό Μουσείο Βόλου και το Μουσείο Πλινθοκεραμοποιίας Ν. Ν. & Σ. Τσαλαπάτα.

Με αισιοδοξία, δημιουργικό πνεύμα και διάθεση εθελοντικής προσφοράς συνεχίζουμε σε νέες δράσεις εκπαιδευτικού, πολιτιστικού και κοινωνικού χαρακτήρα με στόχο την προαγωγή της εκπαίδευσης και του πολιτισμού εντός και εκτός της πανεπιστημιακής κοινότητας.

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

Η Πρόεδρος